Folwark Łochów Wesele Pauliny & Kacpra


Folwark Łochów
. Miejsce w którym chciałem się znaleźć już od kilku lat. I nie ma to żadnego związku z fotografowaniem ślubów. Od wielu lat jestem wielkim fanem serwisu optyczne.pl który co roku wyprawia zlot czytelników właśnie w tym miejscu. Mi niestety nigdy nie było dane odwiedzić tej pięknej lokacji. Aż do dnia ślubu Pauliny i Kacpra.

To był dosłownie najgorętszy dzień tego roku. Zero chmur, zero wiatru. 30 stopni. I to chyba w cieniu. Całe szczęście wynaleziono wiatraki i klimatyzację. Jaka pogoda by nie była Folwark Łochów to genialne miejsce na cały dzień ślubu. Piękne pokoje hotelowe, urokliwe otoczenie, przeklimatyczny drewniany kościółek oraz elegancka oranżeria przy kuchni pałacowej sprawiają, że można się fotograficznie „wyżyć”. No i przez cały dzień przychodzi Ci tyle idei do głowy, że aż żal, że czasami po prostu musisz odpuścić, by goście mogli się również nacieszyć parą młodą.

Razem z wideografem Bartkiem ruszyliśmy w bój. Uzbrojeni w najpotrzebniejszy sprzęt (większość zdjęć z tego wpisu to duet 35mm i 50mm), butelki z wodą i głowy pełne kreatywnych ujęć z pinteresta pomysłów. Sprawdźcie jak nam to wyszło!

Ps. Za konsolą był jeden z moich ulubieńców – Dj Leszek Grzegorczyk. Więcej o tym wodzireju pisałem tutaj.

Ślub w kościele w Folwarku Łochów

ślub folwark łochów

Oranżeria Folwark Łochów Wesele

Szukasz fotografa na swój ślub?

Jeżeli szukasz fotografa na swój ślub i spodobał Ci się ten wpis, nie czekaj !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *