Kiszukówka Wesele Karoliny i Kamila

Czy 15 lat to dużo? To zależy.

Dzisiejsi bohaterowie znają się już ponad 15 lat, a są ze sobą całe 9. W przypadku tak młodych osób robi to wrażenie. Dla mnie szczerze jest to niepojęte, a zarazem cudowne.

I tą ich cudownością chcę się dziś z Wami podzielić. Chodźcie ze mną i poznajcie Karolinę i Kamila. I babcię Karoliny Barbarę. Znaczy dla znajomych Basię.A dla fajnych kawalerów to nawet Baśkę. Właśnie tak się do niej zwracałem przez całe wesele.

Wesele – Kiszukówka.
DJ – Jakub Kamiński
Fryzura Pani Młodej – Ewelina Polkowska
Makijaż – Magda Narewska
Suknia ślubna – Jolanta Nierodzik
Opalenizna Pani Młodej – Anna Kmiecik
Dekoracje – Dorota Oniśko
Fryzura Pana Młodego – Ella
Barmix – Barmix w Dechę

Ślub w Parafii Matki Kościoła w Białymstoku

Po przygotowaniach, zdjęciach z rodziną i oczywiście lekkim small talkiem z Baśką udaliśmy się na ceremonię zaślubin do Parafii Matki Kościoła w Białymstoku.

To co najbardziej zapadło mi w pamięć, to moment przekazania odprowadzenia i przekazania swojej córki przez tatę Karoliny, Kamilowi.

Zatrzymajcie się na chwilę przy czarno-białym ujęciu pokazującym tę chwilę. Zobaczcie jak różne miny mają odpowiednio tata Karoliny i sam Kamil. Piękny moment. Być może mnie też kiedyś coś takiego czeka w przyszłości.

Kiszukówka zdjęcia

Oddalona niecałe 20 min od centrum Białegostoku Kiszukówka to jedno z moich ulubionych miejsc do fotografowania wesela. Zobaczcie sami jak jest tam pięknie! Ogromny teren, pełen pięknych krzewów, kwiatów i drzewek! Są też klimatyczne domki i drewniany taras na którym można odpocząć.

Bez dwóch zdań – Kiszukówka to miejsce w którym zdjęcia robią się same!

Kiszukówka sesja

Kiszukówka to idealne miejsce na sesję! Dlatego tuż przed pierwszym tańcem, zabrałem Parę Młodą na krótką sesję zdjęciową. Całość trwała maksymalnie 7 minut! Moim zadaniem jest nie zabierać Parze Młodej za dużo czasu, tylko pozwolić im celebrować ten dzień po swojemu!

A jak już oni weszli na parkiet to był prawdziwy ogień! Dj Kuba Kamiński idealnie wyczuł muzykę pod gości Karoliny i Kamila, dzięki czemu cała Kiszukówka i pobliskie wsie tej nocy nie spały!

Zobaczcie sami jak gruby to był balet! Baśka oczywiście nie schodziła z parkietu!

Chciałbyś takie zdjęcia ze swojego ślubu?

Jeżeli zrobiłem na Tobie wrażenie zdjęciami w tym wpisie, nie czekaj dłużej! Kliknij poniższy przycisk, aby poznać moją pełną ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *