Marek Twarowski

Poświęć chwilę czasu by poznać człowieka który stoi za tymi wszystkimi zdjęciami.
Mam nadzieję, że w przyszłości też Twoimi.

Marek Twarowski

Trochę o mnie :

1. Urodziłem się w 1994 roku w Białymstoku.

2. Pierwszy aparat dostałem w dniu swoich 15. urodzin. Jak dziś pamiętam chwilę, kiedy po powrocie ze sklepu, zrobiłem mamie pierwsze zdjęcie lustrzanką. Wyszło, lekko mówiąc, marnie. Miałem do wyboru dalej robić zdjęcia w trybie AUTO lub przeczytać instrukcję obsługi i zacząć zgłębiać tajniki fotografii. Myślę, że wiesz, co wybrałem.

3. W 2018 roku wziąłem ślub. Była to najlepsza impreza mojego życia, którą chętnie bym powtórzył !

4. 2020 rok jaki był – wszyscy wiemy. W tym całym pandemicznym marazmie wydarzyło się jednak coś dobrego- latem tego roku na świat przyszła moja córka.

5. W okresie licealnym miałem własny zespół punk-rockowy. Na ciekawskich czeka fraza „mimo wszystko Białystok” do wpisania na youtubie. Tak, to ja na wokalu. Ostatnio wróciłem do nagrań dzięki mojemu alter ego.6. Jestem jednym wielkim łowcą okazji. Codziennie przeglądam aplikację Pepper. Całe szczęście, ostatecznie kupuję tylko to, czego naprawdę w danej chwili potrzebuję.

7. Od 2011 kibicuję Realowi Madryt. Czemu akurat od tego roku? Właśnie wtedy w Hiszpanii trwały Światowe Dni Młodzieży, na które pojechałem z moim przyjacielem. Po odwiedzeniu Barcelony, jak i stolicy, o wiele lepsze wrażenie zrobił na mnie Madryt. Ale spokojnie, jestem za stary na wojenki futbolowe. Cieszmy się tym pięknym sportem!

8. Jedną z moich pasji są gry komputerowe, chociaż ostatnio mam na nie coraz mniej czasu. Kocham serię Wiedźmin, Mass Effect, The last of Us, Soulsy. Jest za to jedna gra, której nigdy już nie zainstaluję – Football Manager-to gówno za bardzo wciąga.

9. Słucham różnej muzyki. Raz w tle do pracy lecą utwory Joe Hisaishiego, skomponowane do filmów studia Ghibli. Innym razem, chcąc poprawić sobie humor, włączam piosenki Braci Figo Fagot (niektóre dalej znam na pamięć).

10. Na co dzień jednak najwięcej słucham polskiego rapu. Kękę, Bisz, Dwa Sławy to moja topka. Kolejność przypadkowa.MART4766 2
IMG 2316

11. Moimi ulubionymi filmami są: trylogia Władcy Pierścieni, cała seria Rocky, oraz W Pogoni za szczęściem.

12. Jeśli chodzi o seriale, to ogromne wrażenie zrobił na mnie Daredevil, Narcos i chyba najlepszy serial który kiedykolwiek powstał – Breaking Bad. Z bardziej komediowych form kocham na równi The Office i Teorię wielkiego podrywu.

13. Animacje, które uwielbiam to: Death Note, Spirited Away: W krainie bogów i Grobowiec świetlików. Chociaż, nie wiem czy będę w stanie obejrzeć ten ostatni film kiedykolwiek jeszcze raz.

14. Bardzo bliski jest mi sarkastyczny humor do życia, który odzwierciedla się w animacjach: South Park, Rick and Morty i Bojack Horseman.

15. Nie lubię się chwalić, ale tą jedną rzeczą chyba warto. W 2022 roku zostałem odznaczony odznaką Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu. Kto może oddać krew, to serio do tego zachęcam. A nóż, spotkamy się kiedyś przy stanowisku w krwiodawstwie :).

Jak już się poznaliśmy, to zobacz moje najnowsze wpisy na blogu: