Oranżeria Nowosiółki wesele Agi & Franco

Słyszeliście już o takim miejscu jak Oranżeria Nowosiółki ? Nie? To nic dziwnego. Restauracja Oranżeria Nowosiółki została bowiem otwarta na początku września 2022, a ja miałem przyjemność być na jednym z pierwszych wesel w tym magicznym miejscu. O jakość obsługi i jedzenia w Oranżerii Nowosiółki możecie być spokojni. Właścicielami są osoby odpowiedzialne za znaną i lubianą od lat stajnię Sowlany.

A kim są bohaterowie dzisiejszego wpisu? Poznajcię Agę i Franco. Niesamowicie zakochaną w sobie polsko-szkocką parę, która zaufała mi bym towarzyszył im w ich dniu ślubu. Ekscytacja mieszała mi się ze stresem. Inna kultura, zupełnie nowe miejsce, i obcy język. Zastanawiałem się, czy aby na pewno mój język angielski jest na wystarczająco wysokim poziomie? Wszak od lat, jedynym źródłem do jego nauki są zagraniczne kanały o fotografii na youtubie i gry video.

Przed weselem powtórzyłem sobie najważniejsze słówka i ruszyłem do pracy. Po kilku minutach obycia ze szkockim akcentem, stres ustąpił. Szybko pojawiły się inside joke’i, a sam Franco potem mówił Agnieszce cytuję „że dawno nie widział kogoś tak pasującego do swojej pracy jak ja”. To było cholernie miłe. Thank you Franco, and Go Rangers! Ekhm. Go Celtic of course !

oranzeria nowosiolki wesele 1

Oranżeria Nowosiółki ślub w plenerze

Marzysz o ślubie cywilnym w plenerze? Oranżeria Nowosiółki specjalnie zaprojektowała odpowiednie miejsce do takich ceremonii! Murowana ścianka w środku lasu, jak to zwykła mówić ostatnio młodzież, „robi wrażenie!„.

Nie wspominałem Wam jeszcze o tym, że bohaterowie tego wpisu na co dzień mieszkają za granicą. Organizacja ślubu na odległość to duże wyzwanie. Wtedy warto skorzystać z usług wedding plennerki. Aga & Franco do tej funkcji wybrali Julię z Plan na Ślub. To właśnie ona zadbała o wszystkie, najdrobniejsze detale. Zorganizowała nawet dudziarza, który wezwał gości na ceremonię zaślubin!

Oranżeria Nowosiółki tego dnia wyglądała naprawdę wyjątkowo. A to wszystko zasługa Dominiki z OGNEEC. Spójrzcie zresztą sami, jak to wszystko ze sobą pięknie współgrało. Chapeau bas!

Ja ze swojej strony chciałbym jeszcze podziękować ekipie Avokado Film oraz Dj-owi Tomkowi Kunikowskiemu, dla którego prowadzenie wesele w dwóch językach było jak bułka z masłem – niespotykana rzecz !


Oranżeria Nowosiółki – idealne miejsce na Twoje wesele!

I jak Wam się podobało? Prawda, że Oranżeria Nowosiółki to miejsce którego na podlaskiej mapie weselnej po prostu jeszcze nie było? Mam nadzieję, że jeszcze nie raz tam zagoszczę. Może właśnie na Twoim weselu?

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie komentarz :).

Dziękuję, że tutaj dotrwałeś ze mną do końca, pomyślności!

Szukasz fotografa na swój ślub?

Jeżeli szukasz fotografa na swój ślub i spodobał Ci się ten wpis, nie czekaj !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *