Bartlowizna wesele Patrycji i Patryka

Patrycja i Patryk. Jakie jest prawdopodobieństwo, że osoby o tych imionach się spotkają i zwiążą się ze sobą na całe życie? Nie wiem, jestem skromnym fotografem, a nie geniuszem matematycznym. Jedno z własnej obserwacji wiem na pewno. Niezależnie od szans na tego typu zajście, patrzenie na ich miłość tego dnia było ogromnym zaszczytem. Serio, serio!

Zapraszam do obejrzenia skrótu z dnia ślubu Patrycji i Patryka, oraz ich wesela które odbyło się w Bartlowiźnie w Goniądzu!

Uwaga! Śledzenie ich uśmiechów może mieć skutki uboczne – zarażają pozytywną energią! Po obejrzeniu tego materiału możecie mieć nawet zakwasy w mięśniach policzkowych od ciągłego uśmiechania się!

Ślub w kościele pw. św. Brata Alberta w Mońkach

Po niezwykle wzruszającym „first looku” oraz równie emocjonalnym błogosławieństwie rodziców, para młoda udała się do uroczego kościoła pw. św. Brata Alberta w Mońkach. Tata Pani Młodej uroczyście odprowadził swoją córkę do ołtarza, przekazując ją w ręce Patryka. Cała ceremonia była pełna wzruszeń, a szczególnie chwila przysięgi, kiedy młodzi spojrzeli na siebie z głębokim uczuciem i niezwykłą pewnością.

Po opuszczeniu kościoła nadszedł oczywiście jeden z moich ulubionych momentów podczas każdego ślubu – życzenia! Zawsze pozostaję do samego końca, aby uwiecznić te wszystkie uśmiechy, przytulasy i wzruszenia!

Dwór Bartla Goniądz Wesele

Dwór Bartla w Goniądzu to prawdziwa oaza dla miłośników rustykalnego uroku. Przybywając na wesele do tego magicznego miejsca, zostajesz oczarowany nie tylko pięknem jego architektury, ale również atmosferą, która tam panuje. Wnętrze sali zachwyca naturalnością drewna, które dominuje w wystroju, tworząc niepowtarzalny klimat. Stare zegary wiszące na ścianach dodają charakteru i historii temu miejscu, wprowadzając subtelny powiew minionych czasów.

Jednak to nie wszystko, co oferuje Dwór Bartla. Wyjście z restauracji na drewniany pomost, który wznosi się nad rozlewiskiem Biebrzy, to prawdziwa gratka dla miłośników natury. Spoglądając na malownicze krajobrazy, można oderwać się od zgiełku weselnej zabawy i zanurzyć w spokojnym otoczeniu natury.

A co najlepsze, gdy zapada zmrok, cała przestrzeń jest oświetlona tysiącami delikatnych lampek, które zwisają z sufitu, tworząc magiczną atmosferę. To właśnie w takich miejscach marzenia o romantycznym weselu stają się rzeczywistością, a wspomnienia z tego dnia pozostają niezapomniane na zawsze.

Bartlowizna piękne miejsce na sesję

Krótka sesja w dniu ślubu? To naprawdę musi być króciutka! Ale wiecie co? To wcale nie oznacza, że nie będzie piękna! Wręcz przeciwnie! Czasami wystarczy zaledwie chwila, aby stworzyć pamiątkę na całe życie. A jeśli macie takie warunki jak Patrycja i Patryk tamtego dnia, to już w ogóle cudownie!

Wyobraźcie sobie: idealnie zachodzące słońce, drewniany pomost… Bartlowizna po prostu rozpieszczała nas takimi urokami, że nawet krótka sesja stała się magiczna! W mgnieniu oka, w zaledwie 15 minut, udało nam się uchwycić te niepowtarzalne chwile. No, serio, zobaczcie sami, jak nam to wyszło!

Wesele Bartlowizna – Dj Damian Gardocki

Wróćmy zatem do wnętrza uroczego Dworu Bartla w Bartlowiźnie, gdzie para młoda Patrycja i Patryk zaprezentowali gościom niezapomniany pierwszy taniec! To było spektakularne show, które zapierało dech w piersiach! Ale wiecie co? To był dopiero początek!

A to wszystko dzięki niezrównanemu dj-owi Damianowi Gardockiemu – mistrzowi w swoim fachu! Damian nie tylko rozgrzał parkiet utworami granymi na saksofonie, ale także poprowadził energiczną biesiadę, której niezapomniane momenty goście będą wspominać przez lata! Tak więc ta noc była pełna śmiechu, tańca i niepowtarzalnych wrażeń, dzięki tej wyjątkowej parze i wszechstronnemu talentowi Damiana!

I tak o to kończy się historia miłosna Patrycji i Patryka. Kilkoma luźnymi ujęciami przy Bubbles Prosecco Van oraz końcowym zdjęciem na tle pięknych świateł. Powtórzę się po raz kolejny, ale być świadkiem takiej miłości to wielka przyjemność i zaszczyt!

Mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze zobaczymy. A jeżeli Ty, wierny czytaczu dotrwałeś do tego momentu, to jestem Ci bardzo wdzięczny za uwagę. Jeśli chciałbyś mi pomóc, możesz udostępnić ten post na swoich profilach w social mediach, lub skomentować poniżej! Dzięki i do zobaczenia!

Chciałbyś takie zdjęcia ze swojego ślubu?

Jeżeli zrobiłem wrażenie zdjęciami w tym wpisie, nie czekaj dłużej! Kliknij poniższy przycisk, aby poznać moją pełną ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *