Sesja narzeczeńska w mieście

Gdzie zrobić sesję narzeczeńską kiedy pogoda nie rozpieszcza, a wszystkie stacje zwiastują przelotne opady? Dobrym rozwiązaniem będzie wtedy sesja narzeczeńska w mieście ! A jeszcze lepiej, jeżeli uda nam się znaleźć klimatyczny lokal, w którym bez problemu można wykonać kilka zdjęć. Nam się ta sztuka udała! Sesję zaczęliśmy w jednym z najbardziej zielonych lokali w centrum Białegostoku – kawiarni Rowerowa. Gorąco polecam! Nie tylko na zdjęcia, warto tam też wpaść chociażby na naleśniki :).

sesja narzeczeńska w mieście
sesja w lokalu

Sesja narzeczeńska w Pałacu Branickich w Białymstoku

Po mile spędzonym czasie przy kawie i zdjęciach kontynuowaliśmy naszą sesję narzeczeńską na zewnątrz. Miasto skrywa w sobie wiele ciekawych miejsc, które idealnie pasują jako tło do sesji narzeczeńskiej! Nie inaczej sprawa wygląda w Białymstoku. Po drodze do parku przy Pałacu Branickich udało mi się znaleźć kilka „nietypowych” teł dla Natalii i Kuby. Zawsze to coś innego! Ale nie zabrakło również klasycznych zdjęć na łonie natury. Zobaczcie sami!

Jak wam się podobała taka „inna” sesja? Jeżeli chcielibyście zobaczyć inne sesje narzeczeńskie w moim wykonaniu wystarczy, że klikniecie o tutaj.

Szukasz fotografa na swój ślub?

Jeżeli szukasz fotografa na swój ślub i spodobał Ci się ten wpis, nie czekaj !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *