Młynowa Białystok

Młynowa – czyli najbardziej klimatyczny skwer w Białymstoku! Tak w kilku słowach o sobie piszą właściciele tegoż terenu piknikowego znajdującego się w Białymstoku na ulicy Młynowej 6. Co tam znajdziemy? Do jedzenia- wiele różnorodnych stoisk z pysznym street foodem, kilka shot barów, wiele wygodnych leżaków, namiot pod którym organizowane są imprezy, oraz całą masę chilloutowego klimatu!

Szczerze mówiąc, Młynowa to jedno z moich ulubionych miejsc w Białymstoku i zawsze chciałem zrobić tam zdjęcia. Problemem był fakt, że jest to miejsce bardzo oblegane, a moje pary zbytnio nie są przyzwyczajone do bycia w centrum uwagi i do wzroku przypadkowych przechodniów. Pal licho to, że ktoś gdzieś w tle wejdzie w kadr! Stres potrafi zabić cały klimat sesji i sprawić, że zamiast przyjemnego spaceru mamy dość dziwne przeżycie.

Młynowa Białystok – sesja narzeczeńska w deszczu

Pewnego dnia znalazłem jednak odważną parę na sesję na Młynowej! Cudownych Paulę i Karola! I kiedy wszystko mieliśmy już zaplanowane, to dosłownie tuż przed początkiem sesji zaczął padać deszcz… I wiecie co? Mi to nie robiło różnicy i okazało się, że im również! Genialni ludzie, co nie?

Dzięki temu, że mi zaufali mają niepowtarzalne zdjęcia ze swojej sesji narzeczeńskiej! Nie bez znaczenia jest fakt, że mieliśmy bardzo komfortowe warunki do zdjęć. Deszcz wystraszył ludzi i nikogo oprócz nas tego dnia na terenie Młynowej nie było! Zapraszam do obejrzenia!

Młynowa Białystok – rzut beretem do Opery Podlaskiej !

Po około godzinie czasu na Młynowej, dla urozmaicenia kadrów zmieniliśmy miejsce. Całe szczęście tuż obok znajduje się Opera Podlaska, której architektura i otoczenia zapewnia doskonałe tło do zdjęć! Zobaczcie sami!

Młynowa Białystok sesja zdjęciowa
Młynowa Białystok sesja zdjęciowa

Marzy Ci się taka sesja narzeczeńska?

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i też chciałbyś mieć takie zdjęcia, napisz do mnie klikając przycisk poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *