Zdjęcia z Chrztu Świętego Białystok 2024 – jaka cena?

Drodzy Rodzice,

Cieszę się niezmiernie, że zatrzymaliście się tutaj, aby odkryć, jak mogę uczynić dzień Chrztu Świętego niezapomnianym. Jako fotograf rodzinny, zdaję sobie sprawę, jak ważna jest rola, jaką pełnię, towarzysząc Wam w tym magicznym dniu.

Poniżej znajdziecie kilka powodów, dla których warto zdecydować się na mnie oraz poznacie ceny pakietów i ich zawartość.

marek twarowski foto001
fotograf rodzinny Marek Twarowski

1. Bezpieczeństwo:

Podczas Chrztu Świętego korzystam z minimum 2 aparatów posiadających po 2 sloty na karty pamięci, co gwarantuje spokojną kontynuację pracy w razie awarii jednego z nich. Dodatkowo, zapisując zdjęcia na dwóch kartach, natychmiast tworzę backup, zapewniając pełną ochronę waszych wspomnień. Po zakończeniu reportażu każdy materiał przechowuję w trzech kopiach aż do dostarczenia Wam gotowych fotografii. Dzięki tym środkom zapobiegawczym, możecie być pewni, że nawet w przypadku awarii sprzętu podczas Chrztu Świętego, końcowy efekt pozostanie niezmieniony.

chrzest święty Białystok
profesjonalne zdjęcia ze chrztu świętego Białystok

2. Doświadczenie

Fotografia to moja pasja, zaczęta od 15. urodzin i pierwszej lustrzanki. Każdą wolną chwilę i zarobione pieniądze inwestuję w doskonalenie tej sztuki. Z dumą mogę podkreślić, że uwieczniłem już ponad 50 wyjątkowych chwil Chrztów Świętych, zdobywając cenne doświadczenie w pracy z różnymi ludźmi w różnych miejscach.

Wybierając mnie na fotografa Chrztu Świętego Waszego dziecka, otrzymujecie nie tylko umiejętności techniczne, ale także pasję i bogate doświadczenie. Dzięki temu żaden moment nie jest dla mnie zaskoczeniem. Pozwólcie mi być częścią Waszego wyjątkowego dnia i razem stworzymy niezapomniane wspomnienia.

3. Uchwycenie wszystkich ważnych detali:

W dniu Chrztu Świętego oddaję się pracy niemal non-stop, nieustannie poszukując ciekawych ujęć. Rozumiejąc, że to wyjątkowe wydarzenie obfituje w mnóstwo emocji, staram się uchwycić każdy niezapomniany moment. Z każdego reportażu wynoszę średnio 1000 zdjęć, co świadczy o moim zaangażowaniu w poszukiwanie niepowtarzalnych chwil, które chcecie zachować na zawsze.

zdjęcia z chrztu Białystok
Fotograf Chrzest Święty Białystok

4. Przyjacielskie podejście:

Dzień Chrztu Świętego to dla Rodziców moment niezwykły, chociaż często niosący ze sobą pewne napięcia. Rozumiem, że dla wielu z Państwa jest to pierwsze spotkanie z tak ważnym wydarzeniem życia. Dlatego traktuję moich klientów jak bliskich przyjaciół. Sam będąc ojcem, doskonale rozumiem dynamikę rodzinnej celebracji. Nie osądzam nikogo, lecz staram się jedynie służyć pomocą i moim doświadczeniem. Moim nadrzędnym celem jest stworzenie atmosfery spokoju, abyście mogli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem Chrztu Świętego swojego dziecka.

5. Oddanie zdjęć w pięknym albumie:

Wasze wyjątkowe chwile zasługują na niepowtarzalną oprawę! W mojej ofercie znajdziecie solidne albumy fotograficzne o personalizowanej oprawie. Zdjęcia prezentowane w ten sposób nie tylko zyskują na estetyce, ale także zachowują swoją jakość przez lata. To inwestycja, która będzie nieustannie zachwycać Was i przyszłe pokolenia!

zdjęcia z chrztu
Fotograf na chrzest Białystok

6. Ponadczasowa, naturalna i ciepła obróbka:

Podczas edycji zdjęć z Chrztu Świętego kieruję się ponadczasowym klimatem, zamiast obecną modą. Moja obróbka skupia się na naturalnych, ciepłych tonach, które zapewniają długotrwałe estetyczne doznania. Dzięki temu, niezależnie od upływu lat, Wasze zdjęcia zachowają ponadczasową klasę i zawsze będą cieszyć oko.

7. Szybki czas oddania zdjęć:

W dzisiejszych czasach nikt nie lubi czekać na swoje wyjątkowe zdjęcia. Dlatego obiecuję, że od momentu Chrztu Świętego do chwili, gdy zobaczycie wyselekcjonowany i starannie obrobiony materiał w postaci galerii internetowej, nie minie więcej niż 30 dni roboczych! Ponadto, w przypadku ewentualnych opóźnień z mojej strony, oferuję rabat za każdy dzień zwłoki, ponieważ zależy mi na waszej satysfakcji i szybkim dostępie do wyjątkowych wspomnień.

profesjonalne zdjęcia z chrztu świętego
A opinie mówią same za siebie:
Kamil DzieniszewskiKamil Dzieniszewski
18:51 12 Jan 24
Fotografie z wesel, uwiecznione przez Ciebie obiektywem, są prawdziwą poezją chwil i emocji. Twoje umiejętności nie tylko techniczne, ale także zdolność uchwycenia magicznych momentów sprawiają, że każda para może z dumą przeglądać wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Jesteś nie tylko fotografem, ale też twórcą wspomnień, czego efektem są piękne i niezapomniane obrazy.
Gabriel IgnaciukGabriel Ignaciuk
15:53 11 Jan 24
Pełen profesjonalizm Marka, piękne ujęcia, porady co do ustawienia na zdjęciach, dodatkowo wszystko w naturalnej, przyjaznej atmosferze. Razem z żoną byliśmy bardzo zadowoleni z usług. Gorąco polecam!
Maciek WaMaciek Wa
21:22 10 Jan 24
Myśląc Marek – serdeczny,uczynny i wesoły czlowiek od praktycznie dziecka zafascynowany fotografią. Jestem przekonany że jest profesjonalista na bardzo wysokim poziomie i współpraca z nim przyniesie upragiony efekt z czego będziecie w 100% zadowoleni. Pozdrawiam !
EwaEwa
15:46 10 Jan 24
Współpraca z Markiem to czysta przyjemność a przede wszystkim zero stresu. Dobrze doradzi i przeprowadzi przez cały proces w bardzo przyjemnej atmosferze. Do tego zdjęcia oczywiście przepiękne!
Paulina DragunPaulina Dragun
10:59 10 Jan 24
Polecam Marka! Pełen profesjonalizm, duża kultura osobista a przy tym bardzo fajny i miły facet 🙂 Mimo, że od mojego ślubu minęło 6 lat to z sentymentem często wracamy i oglądamy zdjęcia.
Izabela SękaraIzabela Sękara
19:48 22 Dec 23
Pewien czas temu Marek został Dobrym Duszkiem naszej rodziny. Raz poprosiliśmy go o sesję… i przepadliśmy, zostaliśmy na dłużej.Fotograf do zdjęć, tańca i różańca, doskonale radzi sobie w plenerze, w restauracji, w studiu fotograficznym, w pogodę i niepogodę.Marek jest synonimem jakości, posiada wszystko, o czym niejeden fotograf może tylko pomarzyć – znakomity warsztat, ogromne doświadczenie, głowę pełną pomysłów, entuzjazm, przyjazne nastawienie do klienta.Z takimi ludźmi chce się współpracować. Dziękujemy pięknie za każdą wspólną sesję i do zobaczenia na kolejnej! ✨Marek, rób to dalej bo robisz to dobrze. 🙌🏻♥️
Beata PiotrowskaBeata Piotrowska
21:02 03 Dec 23
Pełny profesjonalizm, a reportaż ślubny piękny. Marek ma ogromną wiedzę na temat światła i odpowiednim wykorzystaniu go na fotografiach. Nikt tak nie umie w portrety ślubne jak Marek. Wow! Zdjęcia są naturalne a ujęcia niezapomniane i zachwycające. Gorąco polecam każdemu kto jeszcze jest przed wyborem fotografa na ślub i sesję narzeczeńską oraz chce mieć niezapomnianą pamiątkę a przy tym świetną atmosferę podczas sesji.
Natalia SierzputowskaNatalia Sierzputowska
14:43 06 Sep 22
Współpracę z Markiem rozpoczęliśmy od sesji narzeczeńskej, która mimo mało sprzyjającej pogody wyszła cudownie! To upewniło nas w tym, że reportaż ślubny na pewno będzie wymarzony, nie myliliśmy się 🙂 Zdjęcia oddają emocje, jakie towarzyszyły nam tego dnia. Kiedy myśleliśmy, że lepiej już być nie może, dostaliśmy zdjęcia z sesji poślubnej na którą Marek dojechał 400 km !!! Dla takich ujęć, warto jechać o 3:00 nad morze 😀 Mimo braku doświadczenia przed obiektywem, czyliśmy się bardzo swobodnie, wszystko dzięki pomocy Marka. NIesamowita osobowość, głowa pełna pomysłów 🙂 Krótko mówiąc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Dziękujemy Marku, za wspólne sesje!
Justyna CebelinskaJustyna Cebelinska
07:04 22 May 21
Marek Twarowski to fotograf a przede wszystkim człowiek z sercem i pasją. Wykonał dla nas przepiękną i co najważniejsze niebanalną sesję ciążową i narzeczeńską w jednym. Kiedy dostaliśmy zdjęcia, nie mogliśmy uwierzyć, że tak świetnie na nich wyglądamy, zwłaszcza, że oboje z narzeczonym średnio czujemy się przed obiektywem i zazwyczaj stoimy po jego drugiej stronie. Jednak Marek wyczarował taki klimat na fotografiach, że mamy ochotę obkleić nimi pół domu:) Co jeszcze jest świetne to to, że całkiem zaufaliśmy wizji Marka, a on trafił w nasz gust perfekcyjnie. Zdecydowanie wiedział co robi, więc sesja przebiegała naprawdę przyjemnie i sprawnie. Jeśli ktoś chce czuć się na sesji luźno i swobodnie, mieć pewność, że dostanie świetne zdjęcia, które zachwycają to z całego serca polecamy Marka Twarowskiego. Pełna profeska. Marku, dziękujemy za wspaniałą pamiątkę, w najważniejszym momencie naszego życia!!!
js_loader

Zdjęcia z Chrztu Świętego Białystok pakiety:

Pakiet I 700 zł

 • Ceremonia Chrztu Świętego w kościele
 • 30 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej

Pakiet II 1150 zł

 • Przygotowania w domu dziecka (około 1,5 godziny)
 • Ceremonia Chrztu Świętego w kościele
 • 60 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej
 • galeria internetowa pod hasłem na okres 3 miesięcy
 • 20 odbitek w formacie 15×23 w ozdobnej kopercie

Pakiet III 1750 zł

 • Przygotowania w domu dziecka (około 1,5 godziny)
 • Ceremonia Chrztu Świętego w kościele
 • Przyjęcie w restauracji po Mszy (do 2 godzin pracy fotografa)
 • 100 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej
 • galeria internetowa pod hasłem na okres 6 miesięcy
 • Album 20×20 ( 10 rozkładówek) z twardymi kartkami

Usługi Dodatkowe:

UsługaCena
Dodatkowa godzina fotografowania490 zł
Wszystkie zdjęcia nieobrobione350 zł
Album 20×20 ( 10 rozkładówek) z twardymi kartkami320 zł
Pendrive 16 GB w personalizowanej oprawie220 zł
20 odbitek w formacie 15×23 w ozdobnej kopercie70 zł

Zapytaj o swój termin!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa