Rezydencja Protasy Wesele Marty i Grzegorza

Nadszedł nareszcie ten moment. Na ten sezon czekałem bardziej niż na nowy sezon Stranger Things! Marta i Grzegorz. Rezydencja Protasy. Dj Adam Jurkowski. Nakręceni-HD. W skrócie – towarzystwo z którym ciężko mój zawód nazwać pracą.

Dzień spokojny, słoneczny. Taki wiecie nie za ciepły, nie za zimny. Goście serdeczni i tańczący. I ja. Chudszy o 15 kg, w pełni gotowy by na kolejnych zleceniach uchwycić jak najwięcej.
A Wy jesteście gotowi? Jeśli tak, to zapraszam do oglądania!

Parafia Bolesławy Lament ślub

Ślub odbył się w Parafii Bolesławy Lament w Białymstoku. Kościół dobrze mi znany, ponieważ nie raz pojawiałem się w nim na nabożeństwach z kolegami, co by podwyższyć sobie ocenę z religii na koniec roku (nasze gimnazjum było tuż obok). Dlatego też lubię do niego wracać. Przywitał nas niezwykle pozytywny ksiądz, który potem wygłosił bardzo ładne, zwięzłe kazanie skupione na Parze Młodej. Należy się mu za to duże Bóg zapłać <3.

Co najbardziej zapamiętam z tej ceremonii? Moment tuż po przysiędze. Zwróćcie uwagę na bogatą mimikę Pani młodej, zaraz po tym jak obczaiła, co ma na palcu swojej prawej dłoni :D.

Rezydencja Protasy Wesele

Kogo bym nie spytał o Rezydencję Protasy każdy odpowiada – Marek Top. I tak właśnie tam jest. Okolica – top, jedzenie – top, wystrój – top. Polecam każdemu! Tak samo jak każdemu polecam Dj-a Adama Jurkowskiego. Jego łatwość w nawiązywania kontaktu z gośćmi, oraz odpowiedni dobór repertuaru sprawia, że na parkiecie ciągle coś się dzieje. Do tego te jego światła, coś co fotografowie lubią najbardziej <3.

Jeżeli chodzi o biesiadę to znowu miałem przyjemność uchwycić ją w wykonaniu króla. Króla Jana I Biesiadnego. Człowiek legenda podlaskiej branży ślubnej. Chyba widać na zdjęciach jaką magię stworzył swym akordeonem i głosem.

Szukasz fotografa na swój ślub?

Jeżeli szukasz fotografa na swój ślub i spodobał Ci się ten wpis, nie czekaj !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *