Folwark Nadawki Wesele Dominiki i Gabriela

Tego dnia było ciemno. Bardzo, bardzo ciemno. Do tego stopnia, że jadąc do Folwarku Nadawki na wesele Dominiki i Gabriela kilka razy sprawdzałem, czy aby na pewno zegarek mnie nie okłamuje. Wszak było ledwie popołudnie w środku lata, a czułem się jakby słońce miało zaraz zajść.

Po dojeździe do Folwarku Nadawki zaczęło lać jak z cebra. Co by pomyślał wtedy zwykły człowiek? Dramat? Tragedia? No jak na złość! A co pomyślałem ja, jako fotograf? „Zajebiście, będę miał świetne zdjęcia otwierające reportaż!”

Po chwili wysiadłem z auta i trzymając w jednej ręce aparat, a w drugiej parasolkę, zacząłem krążyć wokół Folwarku Nadawki. Ulewa była intensywna, ale za to krótka. Tort, jak już się domyślacie, był dobry. Taki nie za słodki. Młodzi byli za to prześwietni i wyglądali och i ach. Bez żadnych „ale”.

Mógłbym w tym momencie napisać jakiś truizm, że to blask bijący od młodych rozgonił te złe burzowe chmury. Ale nie napiszę. Oj, chyba napisałem. Nieważne. Powolutku obejrzyjcie ten wpis. Zapraszam!

Ślub w Sanktuarium Święta Woda

Sanktuarium Święta Woda w Wasilkowie to miejsce, gdzie historia, duchowość i natura splatają się w jedno, tworząc idealne otoczenie dla ceremonii małżeńskiej. Jest to też jedyne miejsce na Podlasiu, gdzie można wziąć ślub z mszą „plenerową”. To właśnie dlatego pary młode wybierają właśnie ten kościół na miejsce swojego ślubu. Mam wrażenie, że parafianie są zaledwie niewielkim procentem osób które decydują się wypowiedzieć sakramentalne „tak” właśnie tam.

Pewnie wielu z Was jest ciekawych co by było z tym całym ślubem w plenerze gdyby spadł deszcz? Ano Sanktuarium jest na to dobrze przygotowane! Na mżawki są parasolki, a podczas wichury można schować się w drewnianej kaplicy. Pogoda nie pokrzyżuje Wam planów spokojnie!

A no i lato 2023 zapamiętamy przez plagę os. Te wredne owady tego dnia napsuły trochę krwi państwu młodym, nieustannie lecąc do wianka Domki. Całe szczęście żadna nikogo nie ugryzła, przez co fotograf miał mniej pracy w postprodukcji.

Folwark Nadawki Wesele

Jeżeli marzysz o magicznym wydarzeniu w wiejskim stylu, to Folwark Nadawki będzie doskonałym wyborem! Folwark Nadawki emanuje niesamowicie rustykalnym urokiem! Drewniane elementy, stary piec kaflowy i mnóstwo lampeczek tworzą wyjątkową aurę tego miejsca. Wszystko to w otoczeniu malowniczej przyrody z dala od miasta ! A jak już udekoruje to pracownia florystyczna Moja Bajka, to dosłownie jest bajka!

Nie inaczej było na weselu Dominiki i Gabriela. A jeśli do tego super miejsca, jakim jest Folwark Nadawki dodamy wspaniałą ekipęz złożoną z bliskiej rodziny i niezawodnych przyjaciół, to mamy gotowy przepis na imprezę życia! Zobaczcie Państwo sami co tam się działo!

folwark nadawki wesele 058

Szukasz fotografa na swój ślub?

Zapraszam do kontaktu!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *