84009675_571716593674364_6627146378952835072_n 1

Dżentelmeni od studniówek


Dżentelmeni od studniówek to inicjatywa stworzona przez grupę przyjaciół, którzy kochają fotografię i dobrą zabawę. Zapewniamy profesjonalną organizację studniówki, ponadczasowe naturalne zdjęcia oraz luźną, koleżeńską atmosferę :). Chociaż sami swoje studniówki mieliśmy już dawno temu, dalej nie tracimy pogody ducha i staramy się być na czasie by móc nawiązać z młodzieżą jak najlepszy kontakt. Przeczytaj poniżej dlaczego warto nam zaufać.

Dlaczego my ?

1. Doświadczenie – Każdy z nas od wielu lat zajmuje się fotografią na poważnie. Samych studniówek łącznie wykonaliśmy ponad 100, więc doskonale wiemy co jest ważne dla naszych klientów i jak to im dostarczyć. Znamy już doskonale miejsca w których odbywają się studniówki, oraz DJ-ów którzy je prowadzą.

2. Wiarygodność – Jesteśmy grupą przedsiębiorców. W sezonie ślubnym każdy z nas wykonuje około 30 reportaży ślubnych, nie licząc chrztów, sesji narzeczeńskich czy sesji plenerowych. Zaufały nam już setki osób i nikogo nie zawiedliśmy. Możecie znaleźć każdego z nas na mediach społecznościowych i poczytać o nas opinie.

3. Kontakt – Jesteśmy młodymi ludźmi pełnymi energii. Do tego staramy się trzymać rękę na pulsie, by wiedzieć co jest modne i czego się słucha. Nie lubimy jak uczniowie zwracają się do nas per “pan”. Szybko przełamujemy barierę wieku, a abiturenci zaczynają traktować nas jak swoich starszych braci.

4. Szybkość – nikt nie lubi długo czekać na zdjęcia, my też. Dlatego zobowiązujemy się do obrobienia zdjęć ze studniówki już w ciągu 7 dni roboczych.

5. Bezpieczeństwo – pracujemy na profesjonalnym sprzęcie który pozwala nam nie tylko uchwycić wszystkie ważne chwile, ale również zabezpieczyć  odpowiednio dane. Każdy z nas posiada aparat z dwoma slotami pamięci, co sprawia, że robiąc zdjęcie już mamy kopie zapasową. Zmniejsza to ryzyko utraty zdjęć do minimum.

6. Organizacja – Jako jedna grupa fotografów nie walczymy ze sobą o miejsce na zdjęcia w parach czy klasowe. Podczas tańczenia poloneza nikt nie wchodzi sobie w drogę, każdy ma strefę z której wykonuje swoje kadry. Uczniowie chcąc zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, nie muszą już tracić czasu na szukanie właśnie swego fotografa. Mogą poprosić o to każdego z nas. To wszystko sprawia, że impreza przebiega spokojnie i według wcześniej ustalonego planu.

7. Cena – Dzięki obsłudze całej szkoły, możemy obniżyć cenę od każdej pary. Gdyby klasy brały nas oddzielnie, nasza stawka za parę była by wyższa.

8. Jakość – Zdjęcia które wykonujemy zawsze są ostre, pełne emocji oraz naturalnie obrobione. Do tego oddajemy pliki do pobrania w dużej rozdzielczości, dzięki czemu będziesz mógł je wydrukować w naprawdę dużym formacie.

Poznaj Dżentelmenów !

Marek Twarowski

Fotograf w firmie Marek Twarowski Foto. Absolwent III LO w Białymstoku Jego ulubiony klub piłkarski to Real Madryt. Ulubiony obiektyw 35mm. Wielki fan i znawca gier, zwłaszcza tych w które może zagrać na Playstation 4. Ostatnimi czasy głównie słucha rapu, jego ulubieni raperzy to Kękę i Bisz.

hotel_trio_bialystok_wesele_014 2
15370179_1539401109421387_38934260124661642_o 3

Krzysztof Łopatowicz.

Ten na zdjęciu po środku. Fotograf w firmie lopatowicz.pl.

Oferta

80-129 par

60zł/para
 • 3 fotografów
 • *min. ilość zdjęć:
 • 6 zdj. na parę
 • galeria internetowa pod hasłem

130-179 par

55zł/para
 • 4 fotografów
 • 1 fotobudka na 3 godziny
 • *min. ilość zdjęć
 • 6 zdj. na parę
 • galeria internetowa pod hasłem

180 par i więcej

50 zł/para
 • 5 fotografów
 • 1 fotobudka na 5 godzin
 • *min. ilość zdjęć:
 • 6 zdj. na parę
 • galeria internetowa pod hasłem

*Minimalna ilość zdjęć na parę jest liczona wg stałych,pewnych zdjęć pary to jest (4 zdjęcia na tle, jedno za stołem, jedno klasowe). Minimalna ilość zdjęć nie obejmuje zdjęć z parkietu,poloneza oraz z ogólnego reportażu. To oznacza, że w zależności od tego jak uczniowie będą się bawić i jak chętnie będą ustawiać się do zdjęć liczba wszystkich oddanych zdjęć może wzrosnąć dwukrotnie.

Sprawdź  dostępne terminy.

Napisz do nas !