Poznaj swojego fotografa !

Poświęć chwilę swojego czasu, by lepiej poznać człowieka który stoi za zdjęciami.

MAR00937-horz 1

Marek Twarowski


Cześć, jestem Marek.

Rocznik – 1994. Wzrost – metr dziewięćdziesiąt. Kolor oczu – zielone. Miejsce zamieszkania – Białystok. I to tyle z czysto dowodowych informacji.

Na co dzień jestem jednym z tych szczęśliwców, dla których młodzieńcze hobby stało się sposobem na życie. W roku 2018 zmieniłem swój stan cywilny i od tego momentu mogę pochwalić się moją piękną żoną. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze oraz grać na Playstation.  Moje ulubione seriale netflixa to Daredevil, Narcos, Dom z papieru no i oczywiście Stranger Things ! Zdarza mi się nadużywać słodyczy i emotikonów w poważnych tekstach.

Dlaczego ja ?

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobrą relację z ludźmi. Głęboko wierzę, że dzięki temu, że otworzą się na mnie, będą mogli wydobyć z siebie prawdziwość, którą uwiecznię na zdjęciach. Nie przepadam za pozowaniem i reżyserowaniem. Wolę obserwować to, co się dzieję wokół mnie i uchwycić to spustem migawki. Co nie oznacza, że typowo pozowanych zdjęć nie robię! Wręcz przeciwnie, bardzo chętnie wykonam zdjęcia grupowe, bo prawdopodobnie to właśnie one zostaną wydrukowane, oprawione w ramkę i ozdobią półki oraz ściany w domach moich Klientów.

W obróbce stawiam na naturalne, ciepłe kolory oraz stonowane czarno-białe fotografie. Podczas selekcji staram się utrzymać równowagę pomiędzy zdjęciami reporterskimi, artystycznymi a “zwykłymi-niezwykłymi” ujęciami.

Jeśli właśnie to chciałbyś zobaczyć na swoich zdjęciach, napisz do mnie.

Marta Kuba572 2