Marek Twarowski Foto – opinie

Poniżej możesz przeczytać kilka opinii znajomych na temat mojej pracy. Spytasz czemu tylko znajomych? Nie, nie znałem się z nimi wszystkimi przed spotkaniem na podpisanie umowy. Po prostu, po przeżyciu takich chwil razem, ciężko mi ich nazywać „klientami”.

Aga & Dawid

Marek to klasa sama w sobie! Z całą pewnością nie mogliśmy wybrać lepszej osoby do uwiecznienia na zdjęciach naszego ślubu i przyjęcia weselnego. W najważniejszym dniu naszego życia mogliśmy liczyć nie tylko na ogromny profesjonalizm, ale też uśmiech, serdeczność oraz niezbędną odrobinę rozluźnienia w tym stresującym dniu. Marek to nie tylko świetny fotograf, ale też świetny człowiek. Z całego serca polecamy każdemu – jeżeli Marek wydobył fotogeniczność ze mnie, to z całą pewnością wydobędzie ją z każdego!

marek Twarowski foto opinie

Justyna & Maciej

Marek to wspaniały fotograf, potrafił rozluźnić atmosferę w tak stresującym dla nas dniu. Zdjęcia wyszły przepięknie. Wszystkie emocje i wzruszenie wracają gdy je oglądamy, z całego serca polecam!!🙂

marek Twarowski foto opinie

Justyna & Adrian

Profesjonalista w każdym calu, a dodatkowo równy gość, który wprowadza wspaniałą atmosferę. Marek wydobywa z osób po drugiej stronie obiektywu fotogeniczność, co jest niezwykłe. Dziękujemy serdecznie jeszcze raz, Twarowski to debeściak

marek Twarowski foto opinie

Ewelina & Gabriel

Marek nie znając nas stworzył bardzo pozytywną, komfortową atmosferę i wydobył z nas dokładnie to co chcieliśmy mimo, że nie sprecyzowaliśmy wcześniej żadnych oczekiwań. Z nas czyli: skrępowanej przed aparatem, niefotogenicznej i mającej problem z ‘pozowaniem’ pary. Marek w każdym otoczeniu znajduje dobre tło do zdjęć (nawet na plenerze w listopadzie 😉 ). Zdjęcia grupowe, których na początku nie chcieliśmy okazały się strzałem w dziesiątkę. Jestem pod wielkim wrażeniem jak ogromne ma doświadczenie oraz tego ile emocji jest w stanie uchwycić. A same zdjęcia – bajka, zdecydowanie pamiątka na całe życie.

Jeśli tak jak my nie czujesz się dobrze przed aparatem, pozwól Mu się poprowadzić. Polecam z czystym sercem. 🙂

marek Twarowski foto opinie

Kasia & Mati

Napisać o Marku, że robi wspaniałą robotę to jak nie napisać nic. Dzięki niemu w dniu naszego ślubu czuliśmy się wyjątkowo. Wprowadził cudowną atmosferę, był wsparciem i fantastycznym towarzyszem imprezy! Kto z nim nie pracował niech żałuje!

Marku ogromne, ogromne dzięki! ❤

marek Twarowski foto opinie

Marta & Maciek

Marek towarzyszył nam na sesjach i ślubie. Teraz polecamy go innym, bo jest po prostu super fotografem! Nie tylko robi mega ładne zdjęcia ale też tworzy miłą i luźną atmosferę na sesjach, zawsze ma fajne pomysły i kombinuje nad ciekawymi ujęciami, widać że ma w sobie do tego pasję, zajawkę.

sesja ślubna Suwałki

By się upewnić, zobacz najnowsze wpisy na blogu: