Zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania .

1. Czy wykonujesz tzw. “grupówki” ?

– Pewnie, że tak ! A wręcz namawiam każdą parę by wygospodarowała na nie chwilę czasu w dniu ślubu. Wykonanie krótkiej sesji z bliskimi to doskonała pamiątka nie tylko dla pary młodej, ale też zaproszonych gości. To właśnie te proste fotografie najczęściej ozdabiają domy rodzin nowożeńców. Zdjęcia do ramki muszą być !

2.Ile zdjęć wykonujesz na zleceniu?
-zazwyczaj jest to przedział 3000-4000 zdjęć w ciągu dnia ślubu.

3. Czy możemy zobaczyć nieobrobione zdjęcia?

– Pewnie, że tak! Zdaję sobie sprawę, że w trakcie selekcji mogłem pominąć zdjęcie które może być dla was ważne. Ważne do tego stopnia, że nie obchodzi was to, że technicznie nie jest może najlepsze. Zawsze dostajecie odrzucony przeze mnie materiał w postaci “wglądówek” (dłuższy bok zdjęcia ma rozdzielczość 1200px). Umowa między nami jest tylko taka, by tych zdjęć nigdzie nie pokazywać w internecie :).

4. Ile czekamy na zdjęcia?

-Wiem jak bardzo ważne są zdjęcia dla świeżo upieczonych nowożeńców. Dlatego przykładam wszelkich starań by wykonać selekcję i obróbkę materiału jak najszybciej. W zależności od natężenia pracy w sezonie zdjęcia otrzymacie w przeciągu 2-4 tygodni od wykonania zlecenia.

5.Kiedy wykonać sesję narzeczeńską?

– Sesję narzeczeńską można wykonać nawet dzień przed ślubem. Jeśli jednak chcielibyście wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w dniu ślubu, zalecam umówienie się na nią do miesiąca przed ślubem. Równie dobrze jest ją wykonać rok przed ślubem, by umilić sobie czekanie na ślub :).

6. Czy musimy wykonywać sesję narzeczeńską?

– Wychodzę z założenia, że nikt nic nie musi. Jednakże widzę ogrom korzyści w wykonaniu takich zdjęć w okresie narzeczeństwa. Efektem sesji nie są tylko piękne pamiątkowe zdjęcia, ale również poznanie się z aparatem. Dzięki temu w dniu ślubu nie będzie was stresować moja obecność.